חג-שבע-פנימי-לוגו-חדש-300x297

חג שבע לילדים

מבצע ארצי לחלוקת סלי מזון לנזקקים המתקיים מידי שנה לקראת החגים. המבצע החל לראשונה בשנת 2003 וברבות השנים הלך והתרחב המבצע וכיום מגיעות עשרות אלפי חבילות מזון למשפחות נזקקות. המבצע מובל על ידי תלמידי רשת החינוך “מגדל אור” יחד עם חיילי צה”ל, עובדי חברות מובילות במשק, ועוד אלפי מתנדבים.

מקבלה לנתינה

מבצע “חג שבע לילדים” החל כיוזמה מקומית של תלמידי מגדל אור במגדל העמק, אשר ביקשו להחזיר בחזרה לחברה ולהעניק חבילות מזון לילדים כמותם, שידם אינה משגת. תלמידי מגדל אור למדים כי כאשר מקבלים, צריך גם לדעת להחזיר לחברה. היוזמה המקומית צמחה במרוצת השנים למבצע לאומי חשוב וחיוני.  

עמותת “מגדל אור” מסייעת לעשרות אלפי משפחות נזקקות ברחבי הארץ לקראת החגים. כבר למעלה מעשור שהעמותה מקיימת את מבצע “חג שבע לילדים” בו לוקחים חלק מתנדבים מכל רחבי הקשת הישראלית – חילונים, חרדים, חיילים, תלמידי בתי ספר, סלבריטאים לצד פוליטיקאים וחברי כנסת. אווירת הנתינה והאהבה של הרב, מאחדת סביבו את כולם בחדוות עשייה ועזרה לזולת.

+
למעלה מעשרים אלף חבילות מזון מחולקות למשפחות נזקקות מידי שנה
+
למעלה מעשר שנים של עשייה ונתינה בפרויקט “חג שבע לילדים”
עשרות אלפי משפחות וילדים קיבלו עד היום חבילות מזון לחג במסגרת פרויקט “חג שבע לילדים”
+
אלפי מתנדבים מסייעים לנו מידי שנה באיסוף, אריזה וחלוקה של מצרכי מזון וחבילות

מתי בפעם האחרונה שיחקתם החבילה עוברת ?

עשרות אמנים וכוכבי טלוויזיה נרתמו למבצע “חג שבע” והעבירו בינם את החבילה העוברת של חג שבע על מנת לעורר מודעות למצבם של עשרות אלפי ילדים רעבים בישראל. 

רשת נרתמת למען הילדים 

תכניות רשת נרתמו גם הן לטובת מבצע “חג שבע לילדים”. צפו בחבילה עוברת מתכנית לתכנית

ערוץ 2 רשת | מבצע חג שבע לילדים

גלריית תמונות

מבצע חג שבע - עמותת מגדל אור | אישורים ומסמכים

אישור ניהול תקין להורדה

אישור תרומות לפי סעיף 46 להורדה

דו”חות כספיים להורדה